ckklic.cz » Akce a kurzy » VÍKENDY NA ČESKÝCH ŘEKÁCH

NA VODĚ s CK Klíč

VÍKENDY NA ČESKÝCH ŘEKÁCH

Dva dny volna na konci týdne! Co s nimi? Pojďte se plavit po některé z českých řek.

Vybíráme pro Vás vždy jeden z nejhezčích úseků na řece, denně ujedete kolem 15 km a večer si vyzkoušíte táboření. Instruktoři Vám poradí a pomohou a pojedou s Vámi ve skupině.

Začátečníci se během víkendu pod vedením zkušeného instruktora naučí základům ovládání lodi a jízdy po řece a zkušení vodáci si užijí nejen jízdu ale i hodně adrenalinu při sjíždění některých jezů a v peřejích...

Informace o denním programu

Zahájení víkendového kurzu v Sobotu v 10 hodin. První den je vždy školení ovládání lodi a sjezd prvního úseku. Splouvání je organizováno ve skupině pod vedením instruktora, který vám poradí a pomůže na jezech a dalších obtížných místech. Na tábořiště se přijíždí zpravidla mezi 16,00 až 18,00 hodinou. Následuje volný program a nocleh. V neděli je individuální budíček v cca 8 hodin, na vodu se vyjíždí před desátou a ukončení je kolem 15-16 hodiny a to podle zdatnosti skupiny. Přesný program víkendového splouvání obdržíte před nástupem.

Instruktoři CK Klíč

instruktoři jsou profesionálové ve svém oboru. Mají za sebou množství zkušeností jak na klidné vodě tak i na vodě divoké. Instruktoři jsou připravování a školení v návaznosti na IRF - mezinárodní organizaci vodáckých instruktorů. Naši instruktoři vás vyškolí, poradí a pomohou na jezech a obtížných místech jsou usměvaví a zkrátka pro vás.