ckklic.cz » Akce a kurzy » KAJAKOVÁ ŠKOLA » KAJAKOVÁ ŠKOLA - ÚPA, základní kurz jíz...

KAJAKOVÁ ŠKOLA

KAJAKOVÁ ŠKOLA - ÚPA, základní kurz jízdy na kajaku, vodácká škola

Kajak letí, Kajak je in! Kajak má své velké výhody: jste v něm sami, můžete na něm sjet mnohem divočejší vodu než v otevřené kánoi, a v případě otočení MŮŽETE eskymovat. Rychlé manévrování, svoboda každé individuality, a odpovědnost za sebe sama, to je jízda na kajaku.... Díky kajaku se můžete taky podívat do míst, kam se na jiném plavidle a ani pěšky nedostanete. Prostě KAJAK JE IN!

 • Obtížnost: lehké, výuka základů jízdy na kajaku, potřeba umět plavat a hodí se fyzička

Naše KAJAKOVÁ ŠKOLA JE PLNÁ ZÁŽITKŮ! Vodácká kajaková škola Klade si za cíl nejen pobavit, ale především naučit vás základní dovednosti jízdy na kajaku: jízdu vpřed a vzad, zatáčení, otáčení, závěs, nájezd a výjezd do proudu a do vracáku a přejezd. Součástí je také bezpečnostní blok s nácvikem sebezáchrany a vysvětlení bezpečnostních pravidel.

Na peřeji v Trutnově, kde vyrostla spousta vodáků včetně reprezentantů, jsou celé jaro velmi dobré podmínky pro výuku, a proto vás srdečně zveme na lehkou výcvikovou trať do Trutnova, do peřejí řeky Úpy.

Věnovat se Vám budou naši profesionální instruktoři s mezinárodní licencí pro výuku na divoké vodě: Wenca, Sandál, Kóša, Hanz a Mára. Žádný strach, nenechají vás utopit, ale ani se jen tak plácat. Budou vám vše vysvětlovat krok za krokem, budou kolem vás neustále kroužit, ukazovat jak co provést a budou si to s vámi užívat!

POZOR: POVINNÝ NEOPREN!

Program

1 den
v sobotu dopoledne kolem 11 hodiny sraz v Trutnově. Dopoledne teoretická průprava, úprava kajaků a první část výcviku na vodě (jízda přímo, zatáčení, otáčení, jízda vzad). Následuje přestávka na oběd. Odpoledne blok jízdy v terénu (přejezd řeky, závěs, nájezd a výjezd do proudu, následně do vracáku). Následuje blok o bezpečnosti a nácvik řešení krizových situací, sebezáchrana. Pro zájemce zajistíme ubytování v nedalekém penzionu.
2 den
V neděli dopoledne výcvik na peřeji s důrazem na techniku jízdy. Odpoledne, pokud to stav vody dovolí, splutí spodního úseku Úpy (dle stavu vody) cca 3 Km WW I - II. jinak. Ukončení do 15 hodiny.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování:
  - bez ubytování -
  - bez ubytování -
 • Další služby v ceně:
  instruktor specializovaný pro kajak (IRF + cvičitel VS)
  zapůjčení kajakářské výzbroje (kajak, pádlo, špricdeka, vesta a přilba)

V ceně není zahrnuto

 • doprava, ubytování, ubytování, strava, a další služby, neuvedené v položce v ceně zahrnuto

Za příplatek

 • Další služby za příplatek: neoprenový komplet pro kajak 2 dny (kajakářská bunda, neopren, neoprenové boty) +355,00 Kč

Slevy

vlastní kajak, pádlo, špricdeka -200,00 Kč (za oba dny)

Nástupní místa

v místě konání akce

Minimální počet osob: 3

Doplňující informace

 

Pro skupiny min 2 osob zorganizujeme kajakovou školu na Úpě ve Vámi zvoleném termínu. Vhodné jsou termíny od začátku dubna do konce května.

Pro firmy máme připraven Kajak Workshop(od 10 až pro 80 účastníků).

Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace v CK nebo na www.firemniprogramy.cz

 

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL