ckklic.cz » Akce a kurzy » SKIALPINISMUS - akce na skialpech, skitouring, skialpin » DACHSTEIN LADIES - prodloužený víkend pro dámy a jejich partner...

SKIALPINISMUS - akce na skialpech, skitouring, skialpin

DACHSTEIN LADIES - prodloužený víkend pro dámy a jejich partnery

Mile dámy, tato akce je určena pro Vás a Vaše partnery, abyste poznali, kam my chlapi rádi jezdíme. Akce je lehká, v nádherném prostředí na Dachsteinu a budeme o Vás pečovat, jak si zasloužíte za Vaši trpělivost. Ledovcové plato je vděčné pro lehký skialpinismus, jsou na něm 3 otevřené chaty nabízející spoustu dobrot. Nahoru vyjedeme lanovkou, s vrchu sjedeme na lyžích až k chalupě Gjaid, kde si dáme kávičku a zákusek. Takhle lehce pojmeme celý víkend. Navíc naše kamarádka, legendární chatař Renate, vytvoří nadstandardní pohodu na chatě Wiesberghaus. Sprcha s teplou vodou však není jistota - s ohledem na nedostatek vody v minulém létě. Nicméně teplo na pokojích je pro Vás zaručeno.

 • Obtížnost: Lehké vhodné pro skialpinistky a dámy skialpinistů s jejich partnery

Tato akce je pro všechny dámy a dívky, které by chtěly absolvovat lehkou skialpovou akci. A také pro partnerky skialpinistů, kteří rádi jezdí do hor. Cílem nejsou žádné velké výkony, ale pohoda a ochutnávka tohoto báječného sportu. BATOHY POŠLEME LANOVKOU přímo na chatu - vemte si sebou vše, co potřebujete. Skvělá horské panoramata a malebné prostředí je ideální kulisou pro tuto LADIES akci. Přijde si zde na své každá, jak dobrá lyžařka ve freeridu (a možností je tu přehršel), tak i ta, která si netroufá a užije si sjezd v narolbovaném pruhu.

Navíc nás čeká útulná horská chata a její příjemná atmosféra a dobrá kuchyně. Výhodou také je, že můžeme vyjet v pátek brzo ráno, v Hallstadtu se stavíme na kávičku a zákusek a všechno v pohodě stihneme. Všechny milé dámy zve Mára :-) 

 • POVINNÝ LAVINOVÝ SET (PEEPS + SONDA + LOPATKA) !!!

Program

1 den
Brzký ranní odjezd a cesta k Hallstadtskému jezeru. Kávička v a zákusek v Hallstatu. Odtud vyjedme na lehko bez batohů lanovkou na plato a nejprve sjedeme dolů na plato a dále na skialpech přes Medvědí alej na chatu - lehčí tůra. Nocleh na Wiesberghausu ve výšce 1.873 mnm.
2 den
Po snídani lehká túra přes Wildkogel (2.163 mnm) kolem Shöberl k chatě Suimony Hutte, kde bude oběd. odtud je vidět velkolepé panoráma Dachteinu i sledovcem. Sjezd zpět na chatu a nocleh
3 den
Po snídani se přehoupneme na panoramatickou cestu na Zwelferkogel 1.982 mnm, a pak úžasnou skoro kanadskou krajinou přes Gjaidalm a po nejdelší rakouské sjezdovce zpět dolů k autu.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

 • Doprava: minibusem
 • Strava: jednoduchá polopenze (2x snídaně, 2x večeře)
 • Další služby v ceně: půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží

V ceně není zahrnuto

 • ubytování, a další služby, neuvedené v položce v ceně zahrnuto

Za příplatek

 • Další služby za příplatek:
  3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na nebezpečné sporty (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) +120,00 Kč
  lavinový set půjčovné (3 dny) +510,00 Kč

Slevy

vlastní skialpinistické vybavení -500,00 Kč

Nástupní místa

Poděbrady, Hradec Králové, Trutnov, Praha, Písek, České Budějovice

Minimální počet osob: 5

Doplňující informace

Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky 3 a nebo 6 osob po dohodě i více v období leden až duben. Možno o víkendu i v týdnu.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL